3 latka ! Witajcie mili Goście którzy jeszcze zaglądacie na moją stronkę, chciałem Wam wszystkim powiedzieć, że właśnie skończyłem 3 latka!  Była mała imprezka, mamusia z tatusie upiekli mi takie oto cudo, które tatuś uwiecznił na zdjęciu. Co prawda nie obyło się bez przygód ale się udało. W sobotę właśnie w dniu moich urodzin mamusia z tatusiem zabrali się do dzieła – czyli do pieczenia tortu, uwierzcie cała rodzina była zaangażowana nawet ja pracowałem bardzo ciężko. Mieszałem kokos z mąką ziemniaczaną do wkładki kokosowej i mieliłem orzechy itd itp. Rodzice byli tak zajęci pieczeniem ciasta, że zapomnieli moją siostrzyczkę uśpić na południową drzemkę, co prawda moja siostrzyczka Marysia to już duża dziewczyna i wydawało by się ze bardzo silna ale drzemka w południe musi być żeby naładować akumulatory do psocenia:) i wiecie co się stało? na pewno jesteście ciekawi, to dialog mamusi i tatusia około godz. 17.

tatuś: Gosia a gdzie Marysia ? mama rozglądnęła się po kuchni : nie wiem , idę sprawdzić bo coś cicho, ( a jak jest cicho i Marysi nie słychać to trzeba szybko sprawdzić co się dzieje)
mama wchodzi do pokoju gościnnego: o matko, Marysiu!!!   , tatuś chodź zobacz, szybko.
tatuś wchodzi do gościnnego: o bidulko Ty moja kochana, moje malutkie dzidzi,
mama: no chodź malutka, Ty moja kruszynko ( mama podnosi, śpiącą Marysie z pod ławy w pokoju gościnnym  z dwiema ścierkami w rączkach)

Po prostu moi rodzice tak się przejęli rolą pieczenia ciasta na moje urodzinki że nie myśleli o niczym innym. Marysia ze zmęczenia zasnęła w pokoju gościnnym na podłodze. Muszę Wam powiedzieć w tajemnicy ze to był pierwszy tort moich rodziców na taka imprezkę, bo tort zawsze piekła Babcia Basia, ale że teraz była chora to rodzice nie chcieli jej obciążać dodatkowo i postanowili sami wziąć odpowiedzialność za to zadanie. Muszę przyznać tort był w miarę ładny, choć babci wychodzi lepiej – wiecie lata doświadczenia i nawet był smaczny.

Goście się zjechali w niedzielę zaraz po południu i wtedy mogłem wreszcie zdmuchnąć świeczkę z cyferką 3, było super bo ja uwielbiam jak jest dużo gości i wszyscy patrzyli jak ja dmucham świeczkę hehe…..

CategoryAktualności

2018 © SERCE KAROLKA

KONTAKT       gosiakania@interia.eu